Adwokatura
logo-mmmn
Izba-Radców


O NAS
Kancelarie Adwokatów i Radców Prawnych Maciejewski / Makowski / Manowiec / Niedziela to dynamicznie rozwijający się zespół prawników oferujący swoim Klientom kompleksową pomoc prawną skrojoną na miarę ich indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Złożone zagadnienia prawne wymagają kompleksowego podejścia, co może zagwarantować wyłącznie zespół wysoko wykwalifikowanych prawników o zróżnicowanych specjalnościach. Adwokaci Dariusz Maciejewski, Tomasz Makowski, Łukasz Niedziela oraz radca prawny Jacek Manowiec swoją wiedzą i doświadczeniem zapewniają świadczenie pomocy prawnej na najwyższym poziomie. W toku realizacji zlecenia dążą do rozstrzygnięć pozwalających zaoszczędzić Klientowi kosztów, a gdy jest to uzasadnione Jego interesem - doradzają ugodowe zakończenie sprawy.

Sprawy Klientów kancelarii objęte są pełną gwarancją zachowania w tajemnicy wszystkiego, czego zespół kancelarii dowiedział się podczas świadczenia pomocy prawnej. Każdy prawnik posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności zawodowej (OC).

Obsługę prawną prowadzimy w języku polskim oraz angielskim, w siedzibie kancelarii lub w miejscu wskazanym przez Klienta.

MMMN Kancelarie Adowkatów i Radców Prawnych
Od lewej: radca prawny Jacek Manowiec, adwokat Tomasz Makowski, adwokat Dariusz Maciejewski, adwokat Łukasz Niedziela