Adwokatura
logo-mmmn
Izba-Radców
Adwokat
Tomasz Makowski
Adwokat Tomasz Makowski
Adwokat Tomasz Makowski jest absolwentem dziennych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie zaczął zdobywać w trakcie studiów praktykując w Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej UG w Sekcji Prawa Karnego, Prokuraturze Rejonowej w Gdyni oraz Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich – Zespole Terenowym w Gdańsku. Studia ukończył z wynikiem bardzo dobrym. W 2007 r. został członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. Od samego początku swojej drogi zawodowej związany z branżą usług prawniczych.

Laureat prestiżowego konkursu ,,Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego’’, zorganizowanego przez magazyn FORBES, w kategorii adwokat z województwa pomorskiego.

W 2013 r. wybrany Prawnikiem Roku województwa pomorskiego w III Edycji Plebiscytu ,,Prawnik Roku’’ zorganizowanego przez największy w Polsce portal internetowy z opiniami o prawnikach SkutecznyAdwokat.pl.

Specjalizuje się w problematyce postępowań spornych. Głównym obszarem praktyki adw. Tomasza Makowskiego są sądowe sprawy majątkowe, w tym sprawy cywilne, gospodarcze, spadkowe oraz dotyczące nieruchomości, a także powiązane z opisanymi sprawami kwestie podatkowe. Ponadto, adw. Tomasz Makowski świadczy kompleksową pomoc prawną w sprawach karnych oraz karnoskarbowych.

Od lat z niemałymi sukcesami reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych, administracyjnych i podatkowych, a także przed organami ścigania. Prowadzi sprawy o skomplikowanym stanie faktycznym oraz prawnym, jak również o dużej wartości przedmiotu sporu. Ponadto, doświadczenie zawodowe adw. Tomasz Makowskiego obejmuje obsługę podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorców z branży budowlanej oraz nieruchomości. Tomasz Makowski współpracuje zarówno z przedsiębiorcami prowadzącymi działalność gospodarczą w formie jednoosobowej, czy w formie spółki cywilnej, jak i działającymi w formie spółek prawa handlowego.

Włada językiem angielskim.

Wpis nr 1852 na liście adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku.
Kontakt

E-Mail

t.makowski@mn-kancelarie.pl

Telefon

(+48) 506-778-277